Kontakt

OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC
 
Karol Szatan
Kierownik obróbki
skrawaniem CNC
 
karol.szatan@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 883 388 219
Paweł Staniewski
Technolog obróbki
skrawaniem CNC
 
pawel.staniewski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 – 15:00
CIĘCIE LASEREM I ZAGINANIE BLACH
 
Kamil Janikowski
Kierownik obróbki laserowej
 
kamil.janikowski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 883 388 214
Emil Sentkiewicz
Technolog obróbki laserowej
 
emil.sentkiewicz@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 509 837 217

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 – 17:00

PROJEKTOWANIE I BUDOWA MASZYN

Marek Gąsiorowski
marek.gasiorowski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 36 61

Monika Kolińska
monika.kolinska@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 32 05
kom. +48 797 595 230


AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Marcin Gąsiorowski
marcin.gasiorowski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 82 58

LOGISTYKA

Marcin Gawron
marcin.gawron@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 883 388 032


KSIĘGOWOŚĆ

Izabela Matuszewska
izabela.matuszewska@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 32 05
Inspektor Danych Osobowych

Krzysztof Kawczyński
Email: inspektor-danych-osobowych@wektor-mg.pl

WEKTOR
ul. Choinkowa 6
05-503 Głosków
wektor@wektor-mg.pl




„Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie  Firma: Wektor - Marek Gąsiorowski ul. Choinkowa 6  05-503 Głosków NIP: 123-001-93-57 Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania odpowiedzi na  Pani/Pana zapytania przesłanego za pośrednictwem formularza kontaktowego na podstawie. art. 6 ust 1 pkt a/b/c/d/e/.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu wykonania zapytania, ale nie dłużej niż rok od daty wydania zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z art. 6 ust 1 pkt a/b/c/d/e/., którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Polityka cookies.pdf
Polityka prywatności serwisu internetowego www.pdf

Wektor 1990-2018